Меню сайту
Категорії розділу
Архів за 2017 рік [442]
Архів за 2016 рік [720]
Архів за 2015 рік [625]
Архiв за 2014 рiк [89]
Архів за 2013 рік [353]
Архiв за 2012 рiк [235]
Архів за 2011 рік [688]
Архів за 2010 рік [507]
Архів за 2009 рік [164]
Архів за 2007 рік [1]
Інше [3]
Дошка оголошень
[08.08.2017]
Запрошуємо на роботу Поварів та помічників повара, офіціантів.
[02.08.2017]
ТЕРМІНОВО здаю в оренду або продам приміщення
[02.08.2017]
Молода сім’я винайме однокімнатну квартиру у Новому Роздолі
[02.08.2017]
КП «Розділжитлосервіс» Новороздільської міської ради запрошує на роботу:
[27.07.2017]
ПрАТ «Роздільський керамічний завод» запрошує на роботу:
[26.07.2017]
Продається двоповерхова цегляна будівля дитячого садочка
[07.07.2017]
Потрібні на роботу охоронники – чоловіки, жінки
[07.07.2017]
Приватне підприємство пропонує постійну роботу
Реклама
Статистика
Каталог статей
Головна » Статті

Всього матеріалів в каталозі: 3827
Показано матеріалів: 3791-3800
Сторінки: « 1 2 ... 378 379 380 381 382 383 »

Про проблему пониження рівня ґрунтових вод під житловим будинком по пр. Шевченка, 28 (4, 5 і 6 під’їзди) добре знають усі відповідні комунальні служби, адже мешканці цього будинку, б’ючи на сполох, пишуть звернення, листи й заяви аж з 2000 року на ім’я міських голів Ключника, Гупала, Туза, комунальних керівників Кучабського, Міхальцова, Наконечного, Степаніщева і т.д. Пухкенька папка копій цих листів, у яких благання й роз’яснення небезпеки, свідчить про невтомність пошуків жителів цього будинку. Проте відповідь, якщо така була, переважно одна – немає коштів на виконання робіт.

Свято Петра і Павла випало якраз на минулу неділю, тож  новороздільці  за народним звичаєм відзначали його не тільки у родинному колі, а й з друзями, збиралися компаніями “на природі”. Така вже наша традиція, однак, на жаль, дехто з нагоди свята надто зловживає алкоголем – і це інколи призводить до всіляких нещасть, зокрема, пожеж.

Літо – треба  насолоджуватися теплом, активно відпочивати, набиратися сил та енергії до роботи. Та щоб було приємно та комфортно проводити час у нашому мальовничому Новому Роздолі, потрібно не забувати одне-єдине правило: «Щоб файно відпочити, треба спершу не смітити». Але люди не розуміють цього, смітять у місцях власного відпочинку, при цьому забувають, що завтра чи за тиждень або місяць прийдуть сюди знову.

14 липня 2009 року у Києві відбулося святкування 10 річниці з Дня народження партії „Батьківщина”, яка є стержнем Блоку Юлії Тимошенко.
Чи великий це термін ?  З точки зору вічності, та й з точки зору історії зовсім мізерний, малий. Але, якщо підійти з точки зору політичного розвитку України, з точки зору історії політичної системи України – це величезний шлях. Бо нашій незалежній державі цього року виповниться тільки 18.

А коли добре щось умієте – того не забувайте,
а чого не вмієте – то того учітесь…
Володимир Мономах, «Літопис руський»

Однією з передумов успішного розвитку будь-якої держави є забезпечення нею свого майбутнього! Статус держав у сучасному світі визначається не стільки військовим і економічним, скільки інтелектуальним потенціалом.
Право на освіту є одним із головних прав людини у будь-якому цивілізованому суспільстві. Конституція України (ст.53) гарантує кожному громадянину право на освіту.
Нині інтерес до школи зріс, оскільки все більшого значення ми надаємо освіті дітей та їхньому розумовому розвитку.
Сьогодні хочемо ознайомити наших читачів як реалізується право на освіту громадян України у Новороздільській гімназії. Цей навчальний заклад цікавий хоча б тим, що навчально-виховний процес збудований за особливою методикою.


Після шести років вимушеної перерви новороздільці знову взяли участь у Міжнародному фестивалі інваспорту «Золотий лев». За цей час Могильов став набагато красивішим, охайнішим, ділиться враженнями голова спілки інвалідів «Промінь життя» О. Білоус, та й гостинність білоруських друзів потішила: окрім саме змагань програма перебування на фестивалі була перенасичена незабутніми зустрічами, щедрими гостинами, багатими враженнями.

І це громадянське суспільство потрібно будувати з фундаменту – з Основного Закону. Спроби купки правлячих верхів змінити нашу Конституцію «під себе» - це не політичне вузькокон’юнктурне питання, це питання надважливе нашої державності, нашого волевиявлення і самобутності, нашого народовладдя. Чи український народ готовий відстоювати свої права? – це і було основне питання круглого столу з обговорення ініціатив А. Яценюка  щодо порядку внесення змін до Конституції і зміцнення народовладдя, який пропонує проведення Всеукраїнського референдуму. На цьому всенародному обговоренні українці повинні чітко висловити свою думку – хто і як може вносити зміни до Конституції України і як вони виконуватимуться. Наразі не уточнюється ні дата референдуму, ні винесені на нього питання, а лише проводиться опитування громадської думки з приводу необхідності проведення референдуму, наголошував голова міського осередку ГО «Фронт Змін» М. Поглод.

  Вірус грипу свиней А (H1N1), що вразив людей - це новий вірус грипу А, що не виявлявся дотепер у світі. Вивчення описаних раніше випадків грипу свиней дає підставу вважати, що вірус грипу свиней А (H1N1), який передається від людини до людини, може бути віднесений до таких, що виникли вперше.

  Нарешті минулої неділі новороздільські футболісти здобули першу перемогу над суперником на рідному стадіоні “Галичина” (у трьох попередніх матчах ФК “Розділля – Н” двічі програв, один раз зігравши внічию). І за грою, і, що головне, за результатом поєдинку – 4:1 -, наша команда стовідсотково переважала суперників із Розвадова.

  Проблема здоров’я жінки є напряму зв’язана зі здоров’ям нашої нації, яка є під загрозою вимирання. Особливо гостро стоїть проблема раку молочної залози. У 50-ах роках XX ст.. таке захворювання траплялося у 10 із 1000 жінок, зараз – у 180. При виявленні хвороби на I стадії у 24% випадків рак молочної залози успішно виліковується. Жінки одержали практичні поради як проводити самообстеження з метою впевнитися в тому, що вони здорові. «Сучасна жінка має піклуватися про своє здоров’я”, - такою була постанова лікарів.

Вхід на сайт
Реклама
Пошук
gotivkovi_krediti_bojkivshhina.jpg
 Адреса редакції:  81652, м. Новий Розділ, Львівської обл., вул. Грушевського, 37.
Видається з 1990 року. Газета виходить щоп’ятниці.
Реєстраційне свідоцтво 
ЛВ № 102 від  4 березня 1994 р.
Тел. (03261) 3-12-89, 093-706-32-95

 
Copyright "Вісник Розділля" © 2014-2017