Меню сайту
Категорії розділу
Газета №1 (2014) [15]
Газета №2 (2014) [15]
Газета №3 (2014) [12]
Газета №4 (2014) [12]
Газета №5 (2014) [11]
Газета №6 (2014) [12]
Газета №7 (2014) [12]
Реклама
Реклама
Дошка оголошень
[19.10.2017]
■ КУПЛЮ ГОРІХИ НЕ ЧИЩЕНІ. ДОРОГО
[18.10.2017]
■ Запрошуємо на постійну роботу ► швей ► чоловіків і жінок в розкрійний цех.
[18.10.2017]
■ Запрошуємо на роботу Продавців
[13.10.2017]
■ ТзОВ «НВП Корпорація КРТ» м. Новий Розділ Потрібні на роботу (досвід роботи не обов’язковий)
[13.10.2017]
КП «Розділжитлосервіс» потрібен на роботу
[11.10.2017]
ПРОДАМ ДАЧУ -  "Роздольне", 6 соток (земля приватизована)
[03.10.2017]
У місті Новий Розділ проводиться безкоштовна імунізація (вакцинація) домашніх тварин проти сказу
[29.09.2017]
Ремонт комп’ютерної техніки! Все для комп’ютерів!
Статистика
Каталог статей
Головна » Статті » Архiв за 2014 рiк

У розділі матеріалів: 89
Показано матеріалів: 1-10
Сторінки: 1 2 3 ... 8 9 »

  Згідно з "Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води населенню" (затверджених Постановою КМУ №630 від 21.07.2005) в своїх квартирах ми встановили лічильники обліку теплової енергії по технічних умовах і проектах, виданих і погоджених з ТзОВ "Енергія-Новий Розділ" (надалі-Постачальник). На це були затрачені кошти в розмірі 7-12 тис.грн. 


 Так сталося, що крім офіційних повідомлень останнім часом дуже мало дописував в газету. Проте події цього та минулого тижня заставили сісти за клавіатуру комп’ютера.  Хвилюють, викликають біль та бажання помсти події у Києві. Одночасно хвилюють та викликають сум події у Новому Роздолі – а саме організовані деякими новороздільцями походи до міської ради, віча, що закінчувалися вимогою відставки міського голови, відкриті засідання виконкому, спрямовані на…на що?


  Розширена медична рада, тобто фактично звіт міської лікарні за минулий 2013 рік, відбулася у актовому залі  7 лютого.
  Говорили медики про те, що вдалося зробити і чого ще хотілося би, демонстрували на екрани таблиці й статистичні показники, які в принципі не завжди пояснюють  об’єктивні причини висвітлених цифр, ділилися своїми суто професійними проблемами й зауваженнями та нарікали, як і вся медична галузь, насамперед на мізерне фінансування.


  Розпочала її у понеділок  керівник місцевого  відділення «Надра-банку» О.В.Бескід, презентуючи зарплатний проект для організацій – наприкінці роздала усім присутнім рекламні проспекти банку.
Надалі ж міський голова продовжив із зауважень до роботи організаційного  відділу, адже лист-запрошення  від Штабу національного спротиву, яким запрошували міського голову та заступника на громадське обговорення у неділю, надійшов у міськраду наприкінці останнього робочого дня – у п’ятницю, але адресатів про це не повідомили.


 Найперше почну із рахунків ТзОВ “ДВ “Екосвіт – Новий Розділ” на попередню оплату послуг з вивезення твердих побутових відходів, які минулого тижня отримали новороздільці і викликали хвилю обурення, що не вщухає і досі. Дуже прикро, що в квитанціях пропущено і період, за який рекомендовано сплатити, і перелік та вартість надаваних послуг. Тому й зрозумілі нарікання городян. 


  Можна по-різному відноситися до нашої компанії, але я б хотів, щоб кожна людина, яка отримала цю газету, уважно та розсудливо перечитала це звернення до кінця.
  Особисто я просив би про це з огляду на те, що за нашою діяльністю стоїть наполеглива праця всього колективу ТзОВ «ДВ-ЕКОСВІТ- Новий Розділ» від водія до керівника.
  В цьому зверненні я буду намагатися дати відповідь на багато суперечливих запитань, які зараз виникають стосовно нашої діяльності.


  Із приємністю інформуємо читачів, що цього тижня до акції з передплати міської газети “Вісник Розділля” Спілці інвалідів “Промінь Життя” долучилася мережа магазинів “Родинна ковбаска”, у яких городяни щодня купують різноманітні  продуктові смаколики:  торговельники передплатили для спілчан 15 комплектів газет.


  Днями до  редакції звернулися читачі і повідомили про кимось поширювані чутки: мовляв, продуктові магазини мережі “Родинна ковбаска” підтримують Партію регіонів. З цього приводу на прохання репортера “ВР”  у міському Штабі національного спротиву прокоментували наступне:


  У вівторок, невдовзі після емоційного засідання виконкому за участі городян у МБК “Молодість”, 14 новороздільців, зокрема, і голова міського штабу національного спротиву Володимир Засанський відбули у Київ. Наступного дня, вранці, репортер зателефонував Володиру Івановичу і поцікавився, як добровольці добиралися до столиці, яка ситуація? Отож – пряма мова.


  18 лютого кривавий режим Януковича   підло і жорстоко вчинив звірячу розправу над мітингувальниками, вдавшись до нечуваних тортур та жорстокості. В підсумку – десятки вбитих та поранених, в підсумку – безпрецендентний героїзм оборонців  гідності та  свободи, подвиг яких сяятиме вічною славою у пам’яті сучасників та нащадків. Вони,  озброєні палицями та пляшками із запалювальною сумішшю, екіпіровані у чудернацькі обладунки (монтажні каски, дерев’яні щити, мотоциклетні окуляри тощо – аж дух захоплює і сльози навертаються!) зробили неможливе – вистояли день, вистояли ніч, але серця вільної України – Майдану – не віддали на поталу ситим і вбраним у сучасні камуфляжі “беркутам”, до зубів  озброєним рушницями, гранатами та водометами. 18 лютого увійде у новітню історію Державності як День слави та гідності волелюбного українського народу. 


Вхід на сайт
Реклама
Пошук
gotivkovi_krediti_bojkivshhina.jpg
 Адреса редакції:  81652, м. Новий Розділ, Львівської обл., вул. Грушевського, 37.
Видається з 1990 року. Газета виходить щоп’ятниці.
Реєстраційне свідоцтво 
ЛВ № 102 від  4 березня 1994 р.
Тел. (03261) 3-12-89, 093-706-32-95

 
Copyright "Вісник Розділля" © 2014-2017