Статистика
Каталог статей
Головна » Статті » Архів за 2016 рік » Газета №12 (№1065)

“Kyshenko Cup”: вагомий успіх земляків

Після успішного виступу учня 10-б класу ЗШ №5 Юрія Франківа на престижному турнірі зі східних єдиноборств К-1 “Kysenko cup” який з 3 по 6 березня  проходив у Києві, можна із впевненістю констатувати, що новороздільцям під силу здобувати звитяги у всіх видах спорту, де тільки вони виступають (на підтвердження приємної статистики досить погортати випуски “Вісника Розділля” останніх років, де висвітлено здобутки земляків).
   Зокрема, Юрій  представляючи на турнірі команду “Хануман” зі Стрия, у ваговій категорії до 45 кілограм дійшов до фіналу і у вкрай напруженому поєдинку  поступився минулорічному чемпіону  із тайського боксу. Погодьтеся,  2 місце – це вагомий результат для юного новороздільця, який тільки починає стартувати у статусних турнірах.
   Привітавши Юрія із високим результатом, репортер “Вісника Розділля” поцікавився, як виступили його одноклубники та де навчається цьому екзотичному бійцівському виду єдиноборств. Отже, пряма мова від Юрія ФРАНКІВА:

- Загалом у змаганнях взяло участь 5 представників клубу “Хануман”, який очолює відомий фахівець Андрій  Шапошніков зі Стрия. До речі, Андрій Едуардович тричі на тиждень тренує новороздільких юних спортсменів у Новороздільському ліцеї будівництва та побуту: у понеділок, середу та п’ятницю з 16.00 до 18.00.
  У фінальну частину турніру вийшло три бійці. Мій результат ви знаєте, тому говоритиму про товаришів: Світлана Левицька зі Стрия у ваговій категорії 54 кг здобула І місце, а інший стриянин, Святослав Гасюк у ваговій категорії 71 кг також впевнено завоював “золото”. Це дозволило Святославу отримати ліцензію і брати участь у Чемпіонаті Європи, який в грудні відбудеться в Іспанії. Користуючись нагодою, висловлюю щиру подяку новороздільцю Романові Дурді за сприяння у поїздці у Київ на “Kyshenko Cup”.