Кубок МІКЛЬОША: Неочікуване фіаско “Хіміка” у рідних стінах - Газета №13 (1066) - Архів за 2016 рік - Каталог статей - Редакція газети "Вісник Розділля"

Каталог статей
Головна » Статті » Архів за 2016 рік » Газета №13 (1066)

Кубок МІКЛЬОША: Неочікуване фіаско “Хіміка” у рідних стінах

Інформація “Кубок Мікльоша: ФК “Хімік ”впевнено продовжує участь у престижному турнірі”,. надрукована у минулому випуску “ВР”, завершувалася зверненням виконавчого директора нашого клубу Василя Дабіжі до новороздільців прийти у неділю,27 березня, на стадіон за басейном і підтримати “хіміків” у матчі 1/8 фіналу Кубка з ФК “Угерсько”.
  І що ж? Городяни, які вже достатньо засумували за «живим» футболом, очікувано відгукнулися на запрошення і прийшли підтримати земляків. І наші  гравці, принаймні,  в перші хвилини поєдинку показували змістовну, комбінаційну гру і до 10 – ї хвилини вже вели у рахунку (відзначився Василь Оприско). І тут виник епізод, який, імовірно, і змінив хід поєдинку: форвард суперника вийшов сам на сам з нашим голкіпером, який недозволеним прийомом  в метрі-двох  за межами штрафмайданчика  «поклав» його на газон поля. Арбітр, не вагаючись, показав «хіміку» червону картку. “Власне, після цього, коли на заміну вийшов резервний, як то кажуть, необстріляний воротар Дмитро Матвіїшин, а наші гравці певний час оговтувалися від несподіваного рішення арбітра, гості і скористалися шансом, - зазначив Василь Петрович. – Протягом кільканадцяти хвилин вони тричі вразили наші ворота”. Чисельні вболівальники, знаючи вольові якості наших гравців, надіялись, що “хіміки” зуміють відквитати різницю, і  гучно підримували земляків. “І наприкінці 1 тайму ми таки могли переломити хід матчу, але зручну позицію, на жаль, не використав  наш нападник Роман Демчишин, - продовжив коментар В. Дабіжа. – В другому таймі дива не трапилось – ми тільки обмінялися голами (наш Роман Крехтяк реалізував пенальті) і в підсумку програли 2:4. Таким чином, ФК”Хімік” вибув з турніру, але, завершуючи, зазначу, що необхідний досвід здобув. Тепер наша мета – здобути високі місця у головному турнірі –  Чемпіонаті області, який стартує 17 квітня. А у неділю, знову на стадіоні за басейном, відбудеться товариський матч: ФК ”Хімік”  прийматиме ФК “Сокіл” із Великих Глібович.