ФК «Хімік»: замість «вольової» нічиєї – прикра поразка - Газета №16 (№1069) - Архів за 2016 рік - Каталог статей - Редакція газети "Вісник Розділля"

Каталог статей
Головна » Статті » Архів за 2016 рік » Газета №16 (№1069)

ФК «Хімік»: замість «вольової» нічиєї – прикра поразка

Принаймні, на вольову нічию заслуговувала команда ФК «Хімік» у стартовому виїзному  матчі нового сезону із ФК «Фенікс - Стефано» (с. Підмонастир Перемишлянського району), який відбувся минулої неділі. Бо ж, як прокоментував поєдинок виконавчий директор новороздільців Василь Дабіжа, «гра проходила на зустрічних курсах, причому із незначною перевагою наших футболістів. Утім, рахунок першими у першому таймі відкрили господарі, проте «хіміки» не надто впали у відчай, раз по раз організовуючи гострі атаки. Зрівняти рахунок вдалося у другому таймі (відзначився Василь Оприско).
   До останньої хвилини шанси вийти вперед і здобути перемогу у рівній мірі мали і ми, і господарі. Проте, на 90-й хвилині фортуна усміхнулася «Феніксу – Стефано» - так з рахунком 2:1 ФК «Хімік» зазнав першої поразки. На жаль, поступилися і юнаки – 2:0.
   Звісно, неприємний старт, утім, післязавтра, у неділю, 24 квітня, намагатимемось у   домашньому поєдинку із ФК «Юність» (с. Верхня Білка ) здобути позитивний результат (початок о 16-й год., юнаки – о 14-й год.). Запрошуємо новороздільських вболівальників на стадіон «Галичина»  підтримати рідну команду».