Статистика
Каталог статей
Головна » Статті » Архів за 2016 рік » Газета №17 (№1070)

ФК «Хімік» міг зіграти максимум унічию. Однак програв…

На жаль, і друга гра ФК «Хімік» у черговому Чемпіонаті Львівщини у першій лізі (група «Б») завершилася поразкою. Прикро, що це сталося в рідних стінах та ще й після урочистого відкриття нового футбольного сезону у Новому Роздолі міським головою Андрієм Мелешком та благословення отця – декана Новороздільської УГКЦ Різдва Пресвятої Богородиці Миколи Міджака, яке супроводжувалося підняттям на флагштоці стадіону «Галичина» синьо – жовтого знамена під звуки Державного Гімну. Не допомогли ні напутні слова мера та священика із побажаннями гідно виступити у Чемпіонаті, ні потужна підтримка вболівальників.
  Щодо матчу із ФК «Юність» , то впродовж гри «хіміки», відверто кажучи, нехай і незначною мірою, але  поступалися візаві. Власне, гості у першому таймі і відкрили після гострої атаки рахунок. Новороздільці очікувано розпочали масований наступ на ворота суперника, однак гравці «Юності» не тільки вміло оборонялися, а й небезпечно контратакували. Ба! навіть переважали і за  часом володіння м’ячем, і за кількістю створених моментів.
В другому таймі «хімікам», врешті, вдалося вирівняти гру, але гості виявилися міцним горішком, тож аж такого явного перелому перебігу матчу на нашу користь не відчувалося. Тільки наприкінці поєдинку арбітр матчу міг зробити новороздільцям подарунок: якби призначив у ворота суперників явний (на думку вболівальників та господарів), пенальті який би зумів реалізувати наш гравець. Утім, дива не сталося – арбітр порушення не помітив.
  Таким чином, знову програш. Будемо надіятися, що «чорна стартова смуга» незабаром припиниться. Щодо юнаків, то вони зіграли краще – унічию з рахунком 2:2.