Настільний теніс: перемоги – фінансування - Газета №20 (№1073) - Архів за 2016 рік - Каталог статей - Редакція газети "Вісник Розділля"

Каталог статей
Головна » Статті » Архів за 2016 рік » Газета №20 (№1073)

Настільний теніс: перемоги – фінансування

Понад 70 спортсменів-тенісистів різних вікових груп з 12 міст Львівщини з'їхались на особисто-командний турнір в Миколаїв, адже до завершення навчально-тренувального року залишилося трохи більше місяця. Тому кожен із тренерів ДЮСШ Львівщини на ці змагання привіз кращих тенісистів, щоб показати здобутки своєї роботи за 2015-2016 навчальний рік.
  Напередодні змагань в нашому відділенні з настільного тенісу було проведено контрольні змагання з виявлення кращих, які й очолили збірну ДЮСШ. Десять кращих тенісистів було залучено до цих змагань: Дмитро Польовий (ЗШ №3), Артем Магнич (ЗШ №2), Богдан Охотов (ЗШ №3), Богдан Базарко (ЗШ №3), Богдан Кучарський (ЗШ №3), Богдан Петраш (ЗШ №3), Олександр Вірт (СШ №4), Ярослав Корчинський (ЗШ №5), Володимир Охота (профліцей №6). Сергію Бабічку (профліцей №5) вік не дозволив виступати на цих змаганнях, але він приніс чимало користі, допомагаючи молодшим колегам виборювати нелегкі перемоги.
  Основний тон в цих змаганнях задавали тенісисти із старшої групи: Володимир Охота, Богдан Петраш, Богдан Кучарський. Вони відповідно і зайняли III, IV і V особисті місця, в результаті для команди своєї групи вибороли I командне місце. Якщо Володимир Охота виборов III місце спокійно, та Богдан Петраш показав більше, ніж може: в 5-ій партії програв лише 2 очки срібному призеру і в результаті IV  місце. Не пас задніх і Богдан Кучарський, який посів V місце (погодьтеся, із 70-ти учасників це дуже добре).  З допомогою тенісистів молодшої групи новороздільські тенісисти зайняли 3-тє загальнокомандне місце. Призери нагороджені грамотами і медалями. Дуже приємно було почути, і не раз: "нагороджується ДЮСШ м. Новий Розділ".
  Велике дякую кажу своїм вихованцям, а також батькові Богдана Кучарського за допомогу в доставці на змагання і назад та загалом активну підтримку.
  Хочу звернутися до тих, від кого залежить матеріальна база, допомогти придбати інвентар відповідної якості, адже  інші ДЮСШ такий мають (до речі, навіть тенісні м'ячики доводиться відкуповувати  в тренерів інших ДЮСШ), і щоб батьки не відривали з домашнього бюджету кошти для відправки своїх дітей на змагання.
  Наступні змагання цього навчального року, присвячені 63-ій річниці нашого міста проходитимуть з 25 травня в спортзалі МБК "Молодість":
  середа, 25 травня, 15.30 - вікова група №1,
  26 травня,  15.30 - вікова група №2,
  27 травня, 15.30  - вікова група №3,
  в суботу ж, 28 травня змагатимуться  призери усіх груп та тенісисти міста до 39 років (початок в 10.00 год).