Ігор Соболевський – бронзовий призер Чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів - Газета №29 (№1082) - Архів за 2016 рік - Каталог статей - Редакція газети "Вісник Розділля"

Каталог статей
Головна » Статті » Архів за 2016 рік » Газета №29 (№1082)

Ігор Соболевський – бронзовий призер Чемпіонату України з легкої атлетики серед ветеранів

Ще донедавна І. Соболевський був багаторічним керівником міського відділу освіти, але у зв’язку з досягненням  пенсійного віку та приватними обставинами з цьогорічного червня Ігор Орестович пішов на заслужений відпочинок. Утім, навіть входження у лави категорії осіб поважного стану не завадило колишньому освітянському очільнику не тільки продовжувати активно займатися спортом, а й здобувати високі нагороди у престижних змаганнях.
  Зокрема,   Ігор Орестович успішно виступив на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед ветеранів (вік від 30-ти до 70-ти років і старші), який  30-31 липня проходив у Києві. Для довідки: загалом у традиційному турнірі взяли участь збірні команди усіх областей України, а це, не багато - не мало, понад 600 змагунів. Отож конкуренція була відповідна. Однак це не завадило новороздільському ветерану у складі збірної Львівщини (у категорії від 60 до 65 років і старші) завоювати у спортивній ходьбі на 5 кілометрів   ІІІ місце. Це високий результат, якщо взяти до уваги, що перемогу серед 40 учасників  здобув львів’янин, призер минулорічного Чемпіонату світу зі спортивної ходьби В. Шеремета (додамо, що Ігор Орестович програв іменитому чемпіону близько 150 метрів)..
  На завершення відзначимо, що  Ігор Соболевський є ще й членом збірної команди України з лижних гонок у своїй віковій групі. Зараз він у пошуках спонсора, який би посприяв Ігорю Орестовичу взяти участь у Чемпіонаті світу з лижних гонок серед ветеранів, який відбудеться в Швейцарії 16-25 березня 2017 року. Звісно, знайти доброчинців буде непросто, однак І. Соболевський, як мовиться, надіється на «льос», тож інтенсивно тренується, збільшуючи фізичні навантаження та бігові дистанції.