Гирьовики – чемпіони ХХV спортивних ігор Львівщини - Газета №33 (№1086) - Архів за 2016 рік - Каталог статей - Редакція газети "Вісник Розділля"

Каталог статей
Головна » Статті » Архів за 2016 рік » Газета №33 (№1086)

Гирьовики – чемпіони ХХV спортивних ігор Львівщини

3 вересня в Дрогобичі на спортивній базі педагогічного університету відбулися змагання з гирьового спорту за Програмою ХХV спортивних ігор Львівщини та ІХ обласних ігор ветеранів спорту серед міст і районів Львівщини, в яких прийняли участь і гирьовики нашого міста.
  Змагання проводилися згідно нових правил, затверджених Українською федерацією гирьового спорту — у вагових категоріях до  63, 68, 73, 78, 85, 95 та понад 95 кг. Спортсмени змагаються гирями вагою 24 кг. Усі учасники виконують дві вправи — поштовх 2 гир та ривок гирі лівою і правою рукою почергово. Загальний результат визначається за сумою двоборства (поштовх + ривок).
  В змаганнях прийняло участь 10 команд в категорії «Дорослі» (1998 р.н. і старші) та 6 команд в категорії «Ветерани» (1976 р.н. і старші).
  Команду нашого міста представляли в категорії «Дорослі» -  кандидати в майстри спорту Чванкін Євген,  першорозрядник Маркевич Назарій та другорозрядники  Леськів Олег, Цюра Роман, Озарко Назар, Санчишин Юрій, в категорії «Ветерани» - Крищишин  Олег, Придатко Олександр. В особистому заліку у ваговій категорії 63 кг  Леськів Олег  зайняв ІІІ місце,   Чванкін Євген у ваговій категорії 73 кг зайняв І місце, Цюра Роман у ваговій категорії 73 кг зайняв ІІ місце, Маркевич Назарій у ваговій категорії 85 кг зайняв ІІ місце. Придатко Олександр  у ваговій категорії  85 кг серед ветеранів спорту зайняв ІІ місце. Всі вони  нагороджені медалями та грамотами відповідних ступенів.
  Гирьовики нашого міста проявили свій спортивний характер та волю до перемоги, заслужено вибороли командний чемпіонський титул і були нагороджені за І місце грамотою та Кубком управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, а ветерани спорту вибороли командне ІІІ місце і також були нагороджені грамотою та Кубком.
  Олександр Придатко, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Новороздільської міської ради

Категорія: Газета №33 (№1086) | Додав: Roman_Zotenko (04.10.2016)