Меню сайту
Категорії розділу
Газета №1 (№1103) [11]
Газета №2 (№1104) [10]
Газета №3 (№1105) [19]
Газета №4 (№1106) [10]
Газета №5 (№1107) [12]
Газета №6 (№1108) [18]
Газета №7 (№1109) [19]
Газета №8 (№1110) [13]
Газета №9 (№1111) [13]
Газета №10 (№1112) [15]
Газета №11 (№1113) [20]
Газета №12 (№1114) (31/03/2017) [19]
Газета №13 (№1115) (7/04/2017) [24]
Газета №14 (№1116) (14/04/2017) [15]
Газета №15 (№1117) (21/04/2017) [24]
Газета №16 (№1118) (28/04/2017) [14]
Газета №17 (№1119) (5/05/2017) [20]
Газета №18 (№1120) (12/05/2017) [21]
Газета №19 (№1121) (19/05/2017) [10]
Газета №20 (№1122) (26/05/2017) [24]
Газета №21 (№1123) (2/06/2017) [21]
Газета №22 (№1124) (9/06/2017) [10]
Газета №23 (№1125) (16/06/2017) [8]
Дошка оголошень
[07.07.2017]
Потрібні на роботу охоронники – чоловіки, жінки
[07.07.2017]
Приватне підприємство пропонує постійну роботу
[04.07.2017]
Продаю! Земельну ділянку в с. Тужанівці
[23.06.2017]
Запрошуємо на роботу Швей
[21.06.2017]
Продається велика 3х кімнатна квартира на Бамі з хорошим плануванням
[20.06.2017]
Продається земельна ділянка в с. Рудківці Жидачівського р-ну
[20.06.2017]
Куплю "Газель", "Валдай", "Соболь"
[17.06.2017]
На роботу в Польщу потрібні
Реклама
Статистика
Каталог статей
Головна » Статті » Архів за 2017 рік » Газета №21 (№1123) (2/06/2017)

Переможці І Всеукраїнського конкурсу юних піаністів ім.О.Рудницького

Молодша вікова категорія
Диплом І ступеня, звання лауреата конкурсу
Бахмут Єгор, Шосткинська дитяча школа мистецтв  Сумської області клас викладача Тарасової Ірини Семенівни

Диплом ІІ ступеня, звання лауреата конкурсу
Мішкурова Софія, Одеська дитяча школа мистецтв № 5 клас викладача Яцинюк Ольги В’ячеславівни

Диплом ІІІ ступеня, звання лауреата конкурсу
Лавріненко Юлія, Харківська дитяча музична школа №15 ім.В.А.Моцарта клас викладача Фекете Ольги Валентинівни

Гринишин Андріана, Новороздільська дитяча школа мистецтв ім.О.Рудницького клас викладача Борак Ірини Іванівни

Звання дипломанта конкурсу
Данилець Віталіна, Трускавецька дитяча школа мистецтв ім. Р. Савицького клас викладача Палиці Олександри Юріївни

Захарова Софія, Харківська спеціалізована школа №133 «Ліцей мистецтв» клас викладача Степанової Нелі Серафімівни
 
Петрів Тетяна, Ходорівська дитяча школа мистецтв клас викладача Афтаназів Ольги Володимирівни

Старша вікова категорія
Диплом І ступеня не присуджено

Диплом ІІ ступеня, звання лауреата конкурсу
Курик Мар’яна, Новороздільська дитяча школа мистецтв ім.О.Рудницького клас викладача Борак Ірини Іванівни

Диплом ІІІ ступеня, звання лауреата конкурсу
Дудник Дар’я, Нетішинська  міська школа мистецтв Хмельницької області клас викладача Голяницької Олесі Борисівни
                  
Баздирєва Марина, Харківська спеціалізована школа №133 «Ліцей мистецтв»,клас викладача Степанової      Нелі Серафімівни
* * *
Усі конкурсні програми учасники виконували на особистих роялях Олега Михайловича Рудницького фірми YAMAHA

Переглядів: 11
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Реклама
 




Адреса редакції:  81652, м. Новий Розділ, Львівської обл., вул. Грушевського, 37.
Видається з 1990 року. Газета виходить щоп’ятниці.
Реєстраційне свідоцтво 
ЛВ № 102 від  4 березня 1994 р.
Тел. (03261) 3-12-89, 093-706-32-95

 
Copyright "Вісник Розділля" © 2014-2017