У місті Новий Розділ проводиться безкоштовна імунізація (вакцинація) домашніх тварин проти сказу
Статистика
Каталог статей
Головна » Статті » Архів за 2017 рік » Газета №32 (№1134) (1/09/2017)

ФК «Хімік»: знову перемога, знову – на виїзді. Так тримати!

І в шостому турі, зокрема, у виїзній грі із ФК «Оброшино», новороздільська команда впевнено перемогла суперників: фінальний свисток арбітра зафіксував ганебну для господарів поразку - 5:2. До речі, матч розпочався із не вельми приємного для «хіміків» пропущеного «круглого». Утім, «швидкий м’яч» тільки додав снаги новороздільцям. Бо надалі вони повністю заволоділи ініціативою, загнавши господарів у глухий захист. Зрештою, і така протидія не допомогла: за декілька хвилин «хіміки» зрівняли рахунок, а згодом, під завісу 1-го тайму, «загнали» у роздягалку господарів ще одного гола.
А після перерви, коли здавалося, що оброшинці, зробивши відповідні висновки, почнуть несамовито відігруватися, поєдинок проходив за тотальної переваги гравців «Хіміка». Загалом новороздільці відзначилися ще трьома голами у ворота суперників, як кажуть, на всі смаки, утім, таки  пропустивши одного «круглого». Відзначилися – Роман Горба (хет – трик), Юрій Білявський та Андрій  Богдан.
Щодо чинників ось вже другої виїзної перемоги «Хіміка», то, як прокоментував тренер ФК «Хімік» Володимир Казбан, «це насамперед сумлінне відпрацювання на тренуваннях завершальних результативних ударів по воротах, точність пасів плюс чітка взаємодія  гравців на всіх ланках «футбольного організму», яким, по суті, є команда. Власне, віднедавна у цих важливих складових досягнуто суттєвого росту, про що свідчать дві поспіль перемоги. Намагатимемось і надалі триматись на такому рівні».
Тьху –тьху (аби не зурочити), так тримати!  Якщо ж  переможний темп буде продовжено у наступних турах другого кола обласного чемпіонату (ІІІ ліга), то «Хімік», надолуживши прогаяне, може опинитися і серед лідерів.